Vakantierooster 2020-2021

U vindt hier een overzicht van de vakanties en overige vrije dagen.


Vakantiedagen

Herfstvakantie19-10-202023-10-2020
Kerstvakantie21-12-202001-01-2021
Voorjaarsvakantie22-02-202126-02-2021
Paasweekend02-04-202106-04-2021
Meivakantie26-04-202107-05-2021
Hemelvaart13-05-202114-05-2021
Pinksteren24-05-2021 
Zomervakantie PO17-07-202129-08-2021

Studiedagen

Vrijdag2 oktober 2020
donderdag19 november 2020
woensdagmiddag 12.00 uur3 februari 2021
dinsdag 6 april 2021
maandag 7 juni 2021

Extra vrije dag kleuters

Maandag2021
Woensdag2021

 

Het jaaroverzicht treft u in de bijlage aan.