Vakantierooster

U vindt hier een overzicht van de vakanties en overige vrije dagen.


Vakantiedagen

Herfstvakantie 201821-10-201925-10-2019
Kerstvakantie23-12-201903-01-2020
Voorjaarsvakantie24-02-202028-02-2020
Paasweekend10-04-202013-04-2020
Meivakantie27-04-202006-05-2020
Hemelvaart21-05-202022-05-2020
Pinksteren01-06-20205-06-2020
Zomervakantie PO20-07-202030-08-2020

 

Studiedagen

Vrijdag7 januari 2020
Vrijdag29 mei 2020

 

Extra vrije dag kleuters

Maandag10 februari 2020
Woensdag17 juni 2020

 

 

Het jaaroverzicht treft u in de bijlage aan.