Het team

Het team van de Timotheüsschool bestaat uit een groep zeer enthousiaste en ervaren leerkrachten. We leggen veel van onszelf in ons werk en in de persoonlijke benadering en aandacht. Betekenisvol lesgeven is ons doel.

Leer de persoon achter de leerkracht kennen op deze pagina.

Erik van Faassen

Directeur ad interim erik.vanfaassen@spco.nl

Meer info

Martine Zuidam

Adjunct-directeur a.i., plus rt-er (wo-vr) martine.zuidam@spco.nl

Meer info

Jacqueline Carbo

intern begeleider (maandagmiddag en vrijdag) ib-timotheus@spco.nl

Meer info

Selma de Bruijn

groep 1/2a (ma-wo) selma.debruijn@spco.nl

Eline Schouten

groep 1/2a (do-vr) eline.schouten@spco.nl

Lisa van der kooij

groep 1/2b (ma-vr) lisa.vanderkooij@spco.nl

Liesbeth Stigter

groep 3 (ma-wo) liesbeth.stigter@spco.nl

Meer info

Suzanne de Krijger

groep 3 (wo om de week ,do,vr) suzanne.dekrijger@spco.nl

Meer info

Rebekka Manuputty

groep 4 (ma, di) rebekka.manuputty@spco.nl

Meer info

Jolanda van Vuuren

groep 4 (wo-vr) jolanda.vanvuuren@spco.nl

Meer info

Marije van Asch

ICO en groep 5/6 (ma,di,do) marije.vanasch@spco.nl

Meer info

Corine van Hoven

groep 5/6 (di-vr) corine.vanhoven@spco.nl

Yvonne Hiemstra

groep 7 (ma-vr) yvonne.hiemstra@spco.nl

Meer info

Ilse Kroon

Groep 8 (ma-vr) ilse.kroon@spco.nl

Meer info

Daniëlle Douqué

vakleerkracht gymnastiek (di)

Meer info

Wilma Kemp

administratief medewerkster

Meer info

Mojgan Wahedi

schoolassistent

Meer info

Jose van Halen

schoolassistent di en do