Het team

Het team van de Timotheüsschool bestaat uit een groep zeer enthousiaste en ervaren leerkrachten. We leggen veel van onszelf in ons werk en in de persoonlijke benadering en aandacht. Betekenisvol lesgeven is ons doel.

Leer de persoon achter de leerkracht kennen op deze pagina.

Selma de Bruijn

groep 1/2a (ma-do) selma.debruijn@spco.nl

Marjan Vreugdenhil

groep 1/2b (wo-vr) marjan.vreugdenhil@spco.nl

Meer info

Liesbeth Stigter

groep 3 (ma-wo) liesbeth.stigter@spco.nl

Meer info

Arja Altena

groep 3 (do-vr) arja.altena@spco.nl

Suzanne de Krijger

groep 3 (ma,di, wo) suzanne.dekrijger@spco.nl

Meer info

Marije van Asch

ICO en groep 4/7 (wo-vr) marije.vanasch@spco.nl

Meer info

Jolanda van Vuuren

groep 4/7 (ma, do,vr) jolanda.vanvuuren@spco.nl

Meer info

Rebekka Manuputty

groep 4/7 (ma, di) rebekka.manuputty@spco.nl

Diana de Heer

groep 5 (do, vr) diana.deheer@spco.nl

Corine van Hoven

Groep 5 (ma-vr) corine.vanhoven@spco.nl

Yvonne Hiemstra

groep 6 (ma-vr) yvonne.hiemstra@spco.nl

Meer info

Martine Zuidam

groep 4/7 (wo-vr) martine.zuidam@spco.nl

Meer info

Ilse Kroon

Groep 8 (ma-vr) ilse.kroon@spco.nl

Paula van den Born

directeur paula.vandenborn@spco.nl

Daniëlle Douqué

vakleerkracht gymnastiek (di)

Meer info

Jacqueline Carbo

Intern begeleider (maandagmiddag en vrijdag) ib-timotheus@spco.nl

Meer info

Tina van Dalen

administratief medewerkster

Meer info

Mojgan Wahedi

Schoolassistent

Meer info

Lisa van der kooij

Groep 1/2b (ma-wo) lisa.vanderkooij@spco.nl

Mijn naam is Paula van den Born. Directeur van de school. Daarnaast heb ik ook lesgevende taken en dat zorgt dat ik me zeer betrokken voel bij het lesaanbod voor de kinderen. Ik vind het belangrijk beschikbaar te zijn voor ouders, teamleden en kinderen om zo met elkaar vorm te geven aan een sfeervolle school met modern talentgericht onderwijs.